Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

İnegöl Mobilyası Yatak Odası Takımı Modelleri; her bütçeye ve her zevke uygun yüzlerce modern yatak odası takımı modelleri arasından mutlaka size göre model bulacaksınız. Modern, ahşap, metal, sürgülü ve kapaklı yatak odası takımı modelleriyle evinizi güzelleştirin. Ayrıca ücretsiz teslimat, uygun ödeme seçenekleri ve dilediğiniz modellerle düğün paketi oluşturma fırsatı sizi bekliyor.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

%21,1
Evinize Değer Katar
70.980,47 TL
56.015,63 TL
%17,2
Evinize Değer Katar
67.921,88 TL
56.250,00 TL
%14,9
Evinize Değer Katar
56.214,84 TL
47.812,50 TL
%15,1
Evinize Değer Katar
66.234,38 TL
56.250,00 TL
%15,5
Evinize Değer Katar
94.605,47 TL
79.921,88 TL
%19,5
Evinize Değer Katar
143.332,03 TL
115.312,50 TL
%19,5
Evinize Değer Katar
127.195,31 TL
102.421,88 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
%2,7
Evinize Değer Katar
61.171,88 TL
59.531,25 TL
%13,2
Evinize Değer Katar
93.128,91 TL
80.859,38 TL
%17,2
Evinize Değer Katar
67.921,88 TL
56.250,00 TL
%5
Evinize Değer Katar
96.503,91 TL
91.640,63 TL
%21,8
Evinize Değer Katar
49.886,72 TL
39.023,44 TL
%21,8
Evinize Değer Katar
49.886,72 TL
39.023,44 TL
%21,8
Evinize Değer Katar
49.886,72 TL
39.023,44 TL
%7,4
Evinize Değer Katar
59.484,38 TL
55.078,13 TL
%19,1
Evinize Değer Katar
36.703,13 TL
29.707,03 TL
%20,9
Evinize Değer Katar
143.332,03 TL
113.320,31 TL
%12,4
Evinize Değer Katar
89.648,44 TL
78.515,63 TL
%4,7
Evinize Değer Katar
101.460,94 TL
96.679,69 TL
Bu kategoride toplam 81 ürün listeleniyor.

İnegöl Modern Yatak Odası Takımı Modelleri

 • Yatak odanızın ihtiyacı olan her şeyi yatak odası takımları kategorisinde bulabilirsiniz.
 • Yatak odası dolapları, komodinler ve şifoniyerlerden oluşan yatak odası takımları ile tüm mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve yatak odanızı baştan sona dekore edebilirsiniz.
 • Yatak odası takımlarının en önemli ve dikkat çeken özelliği bir bütün ve uyum içerisinde bulunmalarıdır.
 • Ayrı ayrı mobilyalarla yatak odası dekorasyonu için uyumlu bir tarz oluşturmaya çalışmak yerine birlikte oldukça dekoratif görünen yatak odası takımlarını tercih edebilirsiniz.
 • Neva Trend yatak odası takımları kategorisinden sadece ihtiyacınız olan mobilyalar için de seçim yapabilirsiniz.
 • Yatak odası takımı içerisinde bulunan gardırop ve şifoniyer tercihi gibi zevkinize bağlı seçimler yapabilir ihtiyacınıza göre şık ve kullanışlı mobilyalarla nokta atışı yapabilirsiniz.
 • Giyinme odası dolapları ile odanızın ölçülerine en uygun dolap kombinasyonunu belirleyebilirsiniz.
 • Spor ve klasik yatak odası takımı modellerine ulaşabildiğiniz gibi ayrıca modern yatak odası mobilyalarını da tercih edebilirsiniz.
 • Hayalinizdeki yatak odası takımı Neva Trend’in geniş ürün yelpazeli kategorisinde mutlaka var.
 • Akıllı arama yaparak en uygun yatak odası takımı fiyatlarına ulaşabilir ve zaman kaybetmeden bütçe dostu yeni mobilyalarınızı satın alabilirsiniz.
 • Uygun fiyat ve üstün satış sonrası hizmet sunan Neva Trend Yatak Odası Takımı Modelleri evinize kadar ücretsiz teslimat ve kurulum avantajı ile geliyor.
 • Siz de şimdi kategorimizi inceleyin, Neva Trend'in avantajlı dünyasına katılın.

YATAK ODASI TAKIMI

Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından, dinlenmek için evinizdeki en iyi köşe yatak odanızdır. Uykunuzu iyi almak daha uzun yaşam sağlamaktadır. Bu nedenle yatak odası takımı tercihiniz size daha uzun bir yaşam vadediyor.

YATAK ODASI TAKIMI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Yatak odası takımı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli etken odanızın ölçüleridir. Küçük odalara büyük gardırop, uzun karyola başlığı olan yatak odası takımı modeli seçtiğinizde bu sorun teşkil edecektir. O yüzden yatak odası takımı seçerken evinizin yatak odası olarak kullanılacak kısmının her duvarını dikkatlice ölçmeniz gerekmektedir. Ölçü bilgilerinizi bir kağıda not ettikten sonra Nevatrend.com’a girebilirsiniz. Nevatrend.com web sitemizde yer alan YATAK ODASI TAKIMI kategorisinde bulunan modellerimizin ölçü bilgileri ürün açıklamaları kısmında mevcuttur. Odanızın ölçülerine uygun bir biçimde yatak odası modeli tercih etmek sizi sıkıntıdan kurtaracaktır. Geniş yatak odaları için geniş dolaplı modeller vardır. Küçük yatak odaları için ölçüsü değiştirilebilen gardırop modellerini tercih edebilirsiniz.

Yatak odası takımı seçiminde yapılan bir diğer hata sadece şıklık ve tasarıma bakarak seçim yapmaktır. Tasarım ve şıklıktan daha önemli bir konu yatak odası takımının işlevsel ve fonksiyonel olmasıdır. Sadece şıklığına bakarak bir yatak odası takımı tercih ettiğinizde ilerleyen zamanlarda sıkıntıya girmeniz mümkündür. Fonksiyonel ve kaliteli yatak odası takımı modellerini seçmek size hem rahatlık hem de tasarruf sağlayacaktır.

Fonksiyonellik konusunda en önemli nokta gardıroptur. Yeterli genişlikte bir gardırop bütün kıyafetlerinizi alacağı gibi sizi ekstra dolap masrafından kurtaracaktır. Kıyafetleriniz çok fazlaysa daha fazla depolama imkanı sunan yatak odası takımı takımını seçmeniz faydalıdır. Yeterli büyüklükte saklama alanı olmayan gardırop içeren yatak odası takımı seçtiğinizde ise bir miktar yer sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Eğer odanız dar ise ve büyük bir gardırop seçtiyseniz bu sefer de odanıza sığmama problemi yaşayabilirsiniz.

Sürgülü kapaklı gardırop modelleri, dışa doğru açılan kapaklı gardırop modellerine göre daha az yer kaplamaktadır. Dar odalar için en doğru tercih sürgülü kapaklı gardırop bulunan yatak odası takımı modeli olacaktır. Ayrıca dolap kapakları üzerinde ayna olursa ekstradan boy aynası koyma ihtiyacınızı ortadan kaldıracaktır.

YATAK ODASI TAKIMI MODELLERİ, ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI NELERDİR?

Yatak odası takımı seçerken duvarınızın rengi de önemlidir. Stres ve yorgunluğunuzu giderecek mekânda doğru renk kombinasyonunu yakalamak size çok büyük rahatlık sağlayacaktır. Örneğin; Beyaz yatak odası takımı modeli seçtiğinizde aynı tonda duvar renginiz varsa çok sıkıcı olacaktır. Ya da siyah yatak odası takımı modeli ile siyah duvarlar iç karartıcı bir görüntüye sebep olabilir. Bu nedenle seçtiğiniz yatak odası takımına göre duvar rengi farklı olmalıdır.

Siyah yatak odası takımı modeller son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Bu renk takımı tercih edenler duvar rengi olarak gri, yeşil gibi renkler kullanabilir.

Ceviz yatak odası takımı modelleri de yoğun bir şekilde tercih edilen yatak odası modelleridir.

Bazalı yatak odası takımı modelleri çok eşyası ve kıyafeti olanların tercih edebileceği bir özelliktir. Kullanmadığınız eşyalar ve kıyafetler için saklama çözümü sunan bazalı modeller çoğu üründe uygulanabilmektedir. Neva Trend’deki yatak odası takımı modellerinin tamamına yakınında baza opsiyonel olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Eşyalarınız için bir diğer çözüm olarak komodinler vardır. Ayrıca makyaj malzemeleri, takılar ve kozmetik ürünler için şifonyer modelleri de yatak odası takımı kategorisinde mevcuttur.

Gardırop kapaklarında, şifonyer ve komodin kapaklarında yavaşlatıcılı fren mekanizmalı kapaklar kullanmak önemlidir. Sessiz olması gereken odanızda bu kapakların çıkartacağı ses rahatsızlığa sebep olabilir.

Modern yatak odası takımı modelleri ahşap, beyaz, siyah, gri, antrasit, karamel, kapuçin vb renklerde mevcuttur. Art deco yatak odası takımı ve country yatak odası takımı modelleri zamanın modasına göre seçilebilir. Şıklığa çok fazla önem verenler için Avangart yatak odası takımı modelleri de tercih edilebilir.

2020 yılında 6500 tl’den başlayan fiyatlarla en kaliteli ve fonksiyonel yatak odası takımı modellerini Neva Trend Yatak Odası Takımı modelleri kategorisinde bulabilirsiniz.

YATAK ODASI TAKIMI TERCİHİ İÇİN İŞLEVSEL TERCİHLER NELERDİR?

Günümüzde ülkemizdeki evlerde yavaş yavaş giyinme odası kavramı mimari açıdan uygulanmaya başlamıştır. Yatak odası ile bağlantılı giyinme odaları büyük bir saklama çözümü sunuyor. Neva Trend giyinme dolabı kategorisinde bulunan fonksiyonel ve işlevsel giyinme odası dolabı modelleri sınırsız ölçüde yapılabilmektedir. Eğer evinizde giyinme odası varsa bu şekilde giyinme dolabı tercih edebilirsiniz.

Bebek sahibi aileler için bebek odası takımı seçilebilir. Neva Trend’de bebek odası kategorisinde bebeğinize en kaliteli ve şık bebek odası takımı modelini seçebilirsiniz. Bebeğinizin ilk yıllarda çok fazla kıyafeti olmayacağından çoğunlukla dolap yerine şifonyer yeterli gelecektir.

Çocuğunuz büyüdüğünde ona uygun çocuk odası takımı modeli almanız gerekebilir. Canlı, dinamik, şık ve fonksiyonel çocuk odası takımlarında farklı konseptlerde modeller bulunmaktadır. Genç odası kategorimizde yer alan modeller her yaştaki insanın ilgisini çekebilecek modellerle süslenmiştir.

RAHAT VE KONFORLU YATAK ODALARI

Şüphesiz rahat ve konforlu bir yatak odasının en temel gereksinimi kaliteli bir yataktır. Seçeceğiniz yatak modelinin sizin günlük yorgunluğunuzu ve stresinizi alması gerekir. O yüzden kaliteli bir yatak seçimi çok önemlidir.

Yatak odası takımı modelleri her zaman yenilenen tasarımlara sahiptir. En son güncel, trend yatak odası takımı modellerini, sizin için özenle seçilen kaliteli yatak odası takımı modellerimizi incelemek için Neva Trend Yatak Odası Takımı kategorimizi takip edebilirsiniz.

Neva Trend Mobilya Evinizi Tasarlar
En Yeni Trendler, Kampanyalar, Paketler

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.